Második hely a Csontos István emlékversenyen

Idén került megrendezésre tizenegyedik alkalommal a Csontos István emlékverseny a Kaeg Zrt. szervezésében, mely egyben a Magyar Erdőgazdálkodásban Dolgozók Vadász Többtusa Lőbajnokságának idei harmadik fordulója is volt.

Az állami erdőgazdaságokon túl ezúttal a Soproni Egyetem és a Roth Gyula Erdészeti Technikum sportlövész legjobbjai is képviseltették magukat a 18 csapattal és 83 fővel induló mezőnyben.
 
A szokásoknak megfelelően a nap megemlékezéssel kezdődött Csontos István emlékoszlopánál. Az ezt követő eligazítás után meg is kezdődtek a versenyszámok, melyek között compak sporting, vadász trap, valamint kisgolyós lövészeti számok szerepeltek.
 
Délutánra – ahogy az várható volt – szoros eredmény alakult ki a végső győzelemért. Egyéniben a harmadik helyet Hajzer Szabolcs szerezte meg az Agrár SE csapatából. A második Pap Norbert lett a NEFAG Zrt-től. Az legelőkelőbb helyezést pedig a házigazdák csapatából Nagy Balázs érte el!
 
A csapatverseny harmadik helyét a Zalaerdő Zrt. érte el (Gróf Jácint, Gróf Botond, Radics Péter, id. Gróf András). Második lett a Vérteserő Zrt. csapata a Juhász Lenke, Gróf András, Erdélyi Tamás, Kiss Szilárd összeállításban. Az első helyezést pedig szoros küzdelemben ezúttal a Gemenc Zrt. vitte el a Genáhl Krisztián, Ternyik Zoltán, Polyák Tamás, Vörös Csaba alkotta négyesben.
 
Az eredményekhez mindenkinek gratulálunk, és ezúton is köszönjük a sportszerű, fegyelmezett versenyzést.

Forrás: Magyalos Lőtér; Kaeg Zrt.

Kiemelt hírek