Aranyos hétvége, extra jutalommal

Az erdőgazdaságok közötti lövészverseny-sorozat záró fordulójára 2020. augusztus 28-án került sor a Gemenc Zrt. szervezésében, Érsekcsanádon.

A mára már hagyományosnak számító esemény idén nyáron négy fordulóból állt, melyeket négy különböző helyszínen rendeztek meg az adott erdőgazdaságok. Változatos versenyszámok, izgalmas pályák és remek szervezés várta a csapatokat minden alkalommal.

Az érsekcsanádi versenyen mind egyéniben, mind csapatban dominált a Vérteserdő Zrt. alakulata. Csapatunk megállíthatatlan volt: a Juhász Lenke, Györök Lajos, Gróf András és Kiss Szilárd által alkotott egység a dobogó legfelső fokára állhatott a versenynap végén. Egyéniben pedig Györök Lajos, társaságunk vezérigazgató-helyettese nyert.

Itt azonban még nem volt vége, kihirdetésre került a legjobb csapat és legjobb versenyző is, a teljes versenysorozat vonatkozásában. A négy versenyen elért pontok összesítése után, a 2020-as évben a legeredményesebb csapat a Vérteserdő Zrt. (tagjai: Györök Lajos, Juhász Lenke, Gróf András, Krausz Lajos, Kiss Szilárd, Ruppert József) lett, míg egyéniben Györök Lajos diadalmaskodott.

Nagyszerű zárása volt ez a nyárnak, gratulálunk a résztvevőknek, hajrá, Vérteserdő!

Kiemelt hírek